Sel nädalal: teisipäeval suur vastasseis Kalev/Cramoga

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond peab sel nädalal kodusaalis oma kaks viimast veebruarikuu mängu. Teisipäevase mänguvõiduga on võimalik minna Tallinna Kalev/Cramo  ees G4S KML tabelit juhtima.

Koduse G4S meistriliiga turniiritabeli ülemise otsa peaksid paika panema kaks kohtumist – teisipäevane mäng Tartus ning aprilli esimestel päevadel toimuv mäng Tallinnas, mis läheb arvesse kahe mänguna. Seega on homne võit kodusaalis põhiturniiri võitja selgitamisel määrava tähtsusega. Ja kindlasti pakub paljudele korvpallisõpradele ka huvi, mis mees on värske Kalev/Cramo täiendus  Solomon Bozeman. Pall pannakse mängu kell 19.00 ning pilet mängule maksab 5€ ja sooduspilet 3€.

Neljapäeval, 23. veebruaril  võõrustatakse tabelis viimasel kohal olevat Valga KK meeskonda. Sel hooajal vaid kolm võitu saanud Valgaga algab Tartu Ülikooli spordihoones kohtumine kell 19.00 ja pilet mängule maksab 3€ ja sooduspilet 2€.

Mängijate tervised on korras ja mingeid tõsisemaid vigastusi vaevamas ei ole. Ka eelmisel nädalal pisut jalaga kimpus olnud Marek Doronin treenib täiel koormusel.

Nädalavahetusel tõusis Õhtulehe vahendusel päevakorrale ka Valmo Kriisa särginumbri küsimus. Nüüdseks on selgunud, et mitmeski meeskonnas number 7 särki kandnud Kriisa hakkab sama numbri all mängima ka Tartus. Mis tähendab seda, et Kristo Saage saab endale uue numbri ja mehe soovil on see korvpalliajaloos legendaarseks mängitud 33. Millistel kaalutlustel täpselt Saage selle numbri valis, jääb teadmata.

Hea meel on ka teatada, et meie Facebooki kampaania, millega loosisime 1000 fänni täitumisel välja kaks meeskonna viskesärki koos muu kraamiga ning 10 piletit mängudele, on nüüd läbi saanud ja fännikomplekti võitsid meie Facebookilehe fännid Eliko Essmann ning Gert Põder. Palju õnne!

Kõikide jagajate vahel läksid loosi 10 tasuta mängupiletit. Ühele vabalt valitud selle hooaja kodumängule pääsevad tasuta sisse:

1. Erki Kurakin
  2. Ott Reppo
  3. Guido Rang
  4. Rauno Voore
  5. Aivar Kassak
  6. Raiko Kokmann
  7. Kati Järv
  8. Preili Triin
  9. Andres Vahtra
  10. Renel Tooming

Võitjatega võetakse ühendust ka Facebooki vahendusel.

Head korvpallinädalat!