30.01.12 – Tarvas kodus ja Cramo võõrsil

Pärast reedest võidumängu Pieno Zvaigzdesi üle ei ole Tartu Ülikooli korvpalluritel aega pikalt puhata. Juba teisipäeval võetakse kodusaalis vastu üha paremasse hoogu minev Rakvere Tarvas ning laupäeval kohtutakse BBLi raames võõrsil Kalev/Cramoga.

Jaanuarikuu viimasel päeval võõrustab Tartu Ülikooli meeskond Rakvere Tarvast, kes G4S KML turniirtabelis on 12 võidu ja nelja kaotusega kindlalt kolmandal kohal. Selle aasta medalipretendent Tarvas on kindlasti tahtmist täis sügisel Tartus saadud napp kaotus revanšeerida. Kui aga tartlased suudavad mänguks samamoodi häälestuda kui viimases kohtumises, siis peaks võit koju jääma. Mängule saab kaasa elada teisipäeval, 31. jaanuaril algusega kell 19.00. Pilet maksab 3€ ja sooduspilet 2€. Fännikaardi ettenäitamisel saab mängule tasuta.

Laupäeval, 4. veebruaril on aga Tartu Ülikoolil lahendada vaja pisut keerulisem ülesanne, sest Tallinnas mängitakse oma pearivaali BC Kalev/Cramoga. Et kohtutakse BBLi arvestuses, siis on võitmine mõlema meeskonna jaoks ülioluline ja seega pingutatakse maksimaalselt. Pall pannakse mängu Saku Suurhallis mängu kell 18.00.

Nädalavahetusel oli seoses peatreeneri vahetumisega meediakanalites juttu ka Tartu korvpallist üldisemalt. Kel kahe silma vahele jäi, siis Gert Kullamäe käis pühapäeval Vikerraadio Spordipühapäeva saates ja  ETV Spordisaates,  Tarmo Tiisler tegi loo sellest, kuidas meeskond loodab taastada poolehoidjate toetuse ning klubijuht Andres Liinat andis pikema intervjuu, mis käsitleb nii korvpallimeeskonda kui Käärikut. Samuti tasub üle lugeda eelmise peatreeneri Indrek Visnapuu poole hooaja analüüs ning pikem usutlus Delfile. Head vaatamist, kuulamist ja lugemist.

Kui kõik Fänniklubi liikmed on selga saanud endale fännisärgi, siis eelmisest nädalast on müügil ka kolm erinevat särki, mis mõeldud kõikidele poolehoidjatele. Sinist värvi meeskonna viskesärk maksab 15€ ning täiendava 5€ eest on võimalik sellele panna ka soovitud nimi. Samuti on valida kahe erineva kujundusega valge T-särgi vahel ning särgi hinnaks on sel juhul 7€. Särgid on müügil sissepääsu juures olevas müügiletis. Samuti saab sealt osta kahte erinevat tüüpi pasunat hindadega 3€ ja 3,5€.

Head korvpallinädalat ja saalis näeme!