21.11.11 – Leedu reis nädala lõpus

Tartu Ülikooli korvpallinädal: Leedu reis nädala lõpus

G4S korvpalli meistriliigas võitmatuna püsiv Tartu Ülikooli korvpallimeeskond mängib sel nädalal Balti liiga mänge. Neljapäeval alustatakse teekonda Leetu, kus reedel mängitakse Rudupisega ning päev hiljem Balti liiga uustulnuka Pieno zvaigzdesiga.

Järgmised mängud
Võidukate G4S KMLi mängude järel võtab meeskond sel nädalal mõõtu jällegi Balti liiga ametivendadelt. Reedel, 25. novembril kell 18.30 mängitakse Prienais sealse Rudupisega, kes hetkel BBL turniiritabelis asub teisel kohal viie võidu ja ühe kaotusega. Rudupis käis mäletatavasti ka septembri lõpus Tartus BBL Cupil, kus kolmanda-neljanda koha mängus võideti Kalev/Cramot 85:70.

Päev hiljem kohtub Tartu Ülikool kahe võidu ja kahe kaotusega turniiritabelis üheksandat kohta hoidva Pieno zvaigzdesiga. Kohtumine algab Pasvalyses kell 16.00.

Detsembri kuupilet
Väikese uuendusena pakume alates teisipäevast TÜ Spordihoone administraatori juures müüa detsembrikuu kodumängude piletit. Jõulukuu jooksul peab korvpallimeeskond kodus viis kohtumist, neist esimene kohe Kalev/Cramoga, seejärel Rakvere Tarvaga, Balti liiga mäng Siauliaiga ning kaks G4S KML kohtumist – Pärnuga ning Valgaga.

Kui kõikide mängude piletihinnad kokku lüüa, siis läheb tavapileti ostjal viis mängu maksma 19 € ning sooduspileti puhul 12 €. Kui osta kuupilet kõikidele kodumängudele, siis tavapileti omanikule maksab see 15 € ning õpilasele, üliõpilasele ja pensionärile 9 €.

Nende kuupileti omanike vahel, kes käivad kohal kõik detsembri kodumängud, läheb loosi kaks jaanuari kodumängude kuupääset.

Mängijate tervis
Kui nädalavahetuse mängudes tuli läbi ajada ilma nelja põhirivistuse meheta, siis sel nädalal on treeningutel juba rohkem rahvast. Nii Sten Sokk, Rain Raadik, Timo Eichfuss kui Marek Doronin hakkavad sel nädalal taas pallitrennidest osa võtma ning peaks mõne aja pärast ka väljakule naasma.

Täna hommikul, kui sarnaselt eelmise nädalaga tehti korvpalli asemel teistsugust treeningut, oli TÜ Spordihoone poksisaalis näha neid kõiki nelja särki märjaks tegemas. Seega on lootust, et peagi ka korvpalliplatsil neid näha saab.

Head korvpallinädalat!