17.10.11 – kesknädalal kohtumine Tallinna Kaleviga

Tartu Ülikooli korvpallinädal: kesknädalal kohtumine Tallinna Kaleviga

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnale tuleb algav nädal ühe võistlusmänguga – kolmapäeval minnakse kell 19.00 Tallinnas vastamisi sealse Kaleviga.

Järgmised mängud
Kolmapäeval, 19. oktoobril kell 19.00 pannakse pall mängu Tallinna Kalevi spordihoones, kus kolme võiduga turniiritabelit juhtiv Tartu Ülikool püüab oma neljandat võitu. Tallinna Kalev, kes hiljuti täienes keskmängija Matthew Shawga, jahib oma teist võitu ning nädalavahetusel võetud 91:67 võit Pärnu üle annab neile kindlasti hoogu juurde.

Järgmisel nädalal peaksid aga Tartu Ülikooli fännid end valmis panema kaheks Balti liiga mänguks – esmaspäeval, 24. oktoobril kell 19.00 võõrustatakse Tartu Ülikooli spordihoones Balti liiga uustulnukat Ljubertsõ Triumphi, kes nädalavahetusel võitis Rudupist 93:80. Reedel, 28. oktoobril tuleb aga külla samuti esimest hooaega Eliit divisjonis mängib Utena Juventus. Kohtumine algab kell 19.00 ning pilet maksab mõlemal mängul 5€ ning sooduspilet 3€.

Järelkasv
Eraldi tasuks juttu teha sel nädalal ka järelkasvust, sest ka noortevõistlustel on hooaegadega pihta hakatud ning Tartu Ülikooli duubelmeeskond on mängimas meeste Esiliigas esimesi kohtumisi. Sel hooajal on esimesed Korvpallikooli viljad jõudnud ka esindusmeeskonna nimekirja. Neli poissi, Tanel Leok, Artur Saariste, Karl-Kristjan Vaab ja Kristen Meister, saavad meeste vastu oma oskused proovile panna ja oodata oma minuteid meistriliiga tasemel. Seda, et Eesti Esiliigas kannavad mängijad välja, näitab kasvõi seegi killuke, et esimeses Esiliiga kohtumises tabas Tanel Leok 10 kaugviset ja seda 11 katsest. Viimases kohtumises Räpina Kotkastega pidid nad küll kaotust tunnistama, ent järgmine võimalus võidulisa koguda on juba sel reedel, kui Aravete spordihoones mängitakse Ambla KK meeskonnaga.

Noortemeeskondade tegemisega saab end kursis hoida aadressil basket.ut.ee/korvpallikool ning duubelmeeskonna kohta tekib peagi ka basket.ut.ee peale oma sektsioon.

Et suvel toimunud meeskonna nime muudatus ka Facebookis korrektseks saaks, siis tuleb paraku vana konto kustutada ja luua uus. Selleks, et saada tulevikus Facebooki abiga teavet meeskonna tegemiste kohta, tuleks vajuta Like nuppu sellisel lehel: http://www.facebook.com/TYkorvpall.

Kui täis hakkavad saama ümmargused fänninumbrid (näiteks 500 ja 1000), siis hakkame fännide vahel välja loosima ka pileteid mängudele või muud huvitavat kraami. Igatahes tasub ennast ümber registreerida, sest peagi läeb Rocki nime sisaldav konto Facebooki arhiiviriiulitele.