13.02.12 – kolmapäeval Kalev ja reedel Rapla

G4S KML põhiturniiri on jäänud mängida veel üheksa mängu, neist viis kodus. Turniiritabeli teisel kohal asuval Tartu Ülikoolil on sel nädalal võimalus lisada praegusele 15 võidule veel kaks.

Kolmapäeval, 15. veebruaril sõidetakse Tallinnasse, et sel hooajal neljandat korda mängida kuuendal kohal oleva Tallinna Kaleviga. Et sel hooajal on varasemas kolmes mängus neid võidetud keskmiselt 31 punktiga, siis peaks kaalukausid selgelt meie poole olema. Kohtumine algab Tallinna Kalevi spordihoones kell 19.00.

Nädala teine mäng on reedel kodusaalis ning siis on vastaseks Piimameister Otto/Rapla, kes sel hooajal on väga südikat vastupanu osutanud. Esimeses ringis õnnestus neid hooaja avamängus võita seitsmega ning võõrsil tõi korvi Bill Amise lõpusekundi pealtpanek. Selles mängus teeb aga kodusaalis debüüdi meie meeskonna kõige värskem täiendus Valmo Kriisa. Seega peaks põhjust sammude seadmiseks Tartu Ülikooli spordihoonesse olema küll. Kohtumine algab reedel, 17. veebruaril kell 19.00 ning pilet mängule maksab 3€ ja sooduspilet 2€. Fännikaardiga saab mängule tasuta.

Kui heita kiirpilk ka järgmisse nädalasse, siis terendab sealt teisipäeval kodune vastasseis Tallinna Kalev/Cramoga, kes selleks ajaks peaks olema täienenud ka viienda välismängijaga.

Mängijate tervise osas tuleb hetkel sülitada kolm korda üle õla ja koputada vastu puud, sest suuremaid hädasid kellelgi pole. Ka Asko Paade, kes nädalapäevad on ravinud oma jalga, liitus täna hommikul treeningutega ning peaks olema kolmapäeval mänguvalmis. Jääb üle loota, et nädal selles osas muutuseid ei too.

Head korvpallinädalat ja näeme reedel saalis!