10.10.11 – kolmapäeval TTÜ ja laupäeval Kalev/Cramo

Tartu Ülikooli korvpallinädal: kolmapäeval TTÜ ja laupäeval Kalev/Cramo

Sellel nädalal ootab Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda ees kaks kohtumist – üks KML mäng ja üks BBL mäng. Kolmapäeval võõrustatakse TTÜ KK meeskonda ning laupäeval võetakse kodusaalis vastu Tallinna BC Kalev/Cramo.

Järgmised mängud
Kolmapäeval, 12. oktoobril külla tulev TTÜ KK võitis meistriliiga avakohtumise Tarva vastu õige napilt (84:81) ja suurimad teened selles olid Illimar Pilkil (23 punkti) ja Andrew Arnoldil (22 punkti). Kas meeste hea hoog jätkub ka Tartus või võtab Tartu Ülikool oma kolmanda võidu selgub kolmapäeval kell 19.00 Tartu Ülikooli spordihoones. Pilet kohtumisele maksab 3 eurot ja sooduspilet 2 eurot.

Laupäeval, 15. oktoobril on aga oodata traditsioonilist põnevuskohtumist Tartu Ülikooli ja Kalev/Cramo vahel. BBL Cupil pakuti kahepeale üle 200 punkti ja Tartu Ülikool võitis selle mängu lisaaja järel 108:106. Kalev/Cramo sai hiljuti VTB liigas silma pähe ja on kindlasti tahtmist täis BBL Cupil saadud kaotus revanšeerida ja mis veelgi tähtsam – võtta Balti liigas esimene võit. Tartu Ülikooli ülesanne on arusaadavalt vastupidine – selleks, et BBLis hooaja jooksul edukalt esineda tuleb kodumängudes kindlasti kõige paremat mängu näidata ja võita kõik kodusaalis toimuvad lahingud. Pall pannakse mängu laupäeval, 15. oktoobril kell 17.00 ja melust osa saamiseks tuleb lunastada 5 eurot maksev pilet. Sooduspilet on 3 eurot.

Vormid
Kui kõik läheb plaanipäraselt, siis mängib meeskond kolmapäevase mängu juba uutes vormides. Pisut aimu sai uute vormide kohta G4S KML hooaja avapressikonverentsilt, ent selleks, et äratada veelgi uudishimu, siis sellele kirjale on lisatud selleaastase vormi pilt. Õige vormi nägemiseks tuleb saali kohale tulla.

Mängijad

Mängijate osas muutusi ei ole ja kõik treenivad täie jõuga. Ka reedel Tarva vastu jalavigastusega pingile jäänud Tanel Kurbas teeb trenne kaasa ning peaks kõigi eelduste kohaselt olema kolmapäevases mängus platsil.