09.01.12 – kodus Kaleviga ja Leedu turnee

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna aasta on täistuuridel käima saadud ning sel nädalal on pidada kolm kohtumist – üks G4S KMLi mäng Tallinna Kaleviga ning kaks BBLi võõrsil mängu Juventuse ja Kedainiai/Triobetiga.

Järgmised mängud
Juba homme ehk teisipäeval, 10. jaanuaril kell 19.00 läheb Tartu Ülikool kolmandat korda sel hooajal vastamisi Tallinna Kalevi meeskonnaga. Eelmised kaks kohtumist on lõppenud tartlaste võitudega 93:67 Tallinnas ja 105:83 Tartus. Tallinna Kalev asub turniiritabelis viie võidu ja 11 kaotusega kuuendal kohal.

Nädala lõpus sõidab meeskond aga Leetu, kus laupäeval, 14. jaanuaril mängitakse kell 17.00 Utena Juventusega ja päev hiljem kohtutakse Kediainiai/Triobetiga. Mõlema meeskonnaga on sel aastal juba kohtutud ning Juventusele jäädi kodus 74:96 alla ning Kedainiai/Triobeti võideti 91:70. Mõlemad mängud on tartlastele väga olulised, sest kaks võõrsil võitu tooksid tabeliseisu osas leevendust.

Oma võistkonda sõidab Leedu turnee avapäeval Utenasse ühiselt toetama ka fänniklubi esindus. Tartu-Utena-Tartu fännireisi hind on kõigile olenevalt tulijate arvust 15–20 eurot (selgub kohapeal jooksvalt) Registreerumiseks tuleks saata e-kiri fänniklubi ametlikule meiliaadressile info@rockfanclub.ee ja panna kirja tulija(te) ees- ja perekonnanimi ning telefoninumber.

Mängijate tervis
Laupäevases võidumängus Lauvasega ei teinud kaasa Bill Amis, kes treeningul vigastas varba kapslit. Ilmselt ei osale ta ka homses mängus Kalevi vastu, ent nädala lõpus peaks ta Leedusse kaasa sõitma. Viimastes mängudes on Kristo Saage küll kaasa teinud, aga jõulude eel saadud hüppeliigesevigastus ei lase veel täiel jõul mängida. Hea uudis on aga see, et Rain Raadik on vaikselt mängukorda saamas ning võib-olla juba ka homses mängus platsil.

Tuletame veel meelde, et käimas on kampaania, mille raames kõikide meie Facebooki sõprade vahel loositakse 1000 fänni täitumisel välja kaks omanimelist viskesärki. Seega tasub ennast fänniks märkida. Hetkseisuga on ümmargusest tähisest puudu paarsada fänni.

Kui keegi lugejatest juhtub täna Marek Doroninit kohtama, siis tasub talle õnne soovida, sest meeskonna kaptenil täitub täna 29 eluaastat. Kolmapäeval, 11. jaanuaril tähistab oma 34. sünnipäeva Vallo Allingu.

Head korvpallinädalat ning loodetavasti homme saalis kohtume!