06.02.12 – Leedust võidulisa hankimas

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna mängud jätkuvad sel nädalal Leedus. Balti liiga raames sõidetakse külla liidermeeskonnale Šiauliale ning paar päeva hiljem mängitakse Kaunase Baltaiga.

Kolmapäeval asub meeskond Leedu suunas teele, et neljapäeval kell 17.30 maha pidada lahing BBLi tabeliliidri Šiauliaiga. Seni vaid kaks mängu 13st kaotanud Šiauliai on kindlasti kõva pähkel, aga ehk õnnestub Tartu Ülikoolil nende kuuemänguline võitudeseeria siiski lõpetada.

Laupäeval, 11. veebruaril sõidetakse paarsada kilomeetrit lõuna poole, kus Leedu korvpallipealinnas mängitakse tabelis eelviimasel kohal oleva Kaunase Baltaiga. Priit Vene juhendatav Žalgirise duubelmeeskond on sel hooajal kogunud kaks võitu ja 11 kaotust. Kohtumine algab kell 18.00.

Laupäevase Kalev/Cramo mängu järel tehti teatavaks ka see, et meeskonna üks seniseid liidreid Rain Veideman jätkab kuni hooaja lõpuni Saksamaa Bundesligas. Delfi Spordist leiab nii Rain Veidemani enda kui ka peatreener Gert Kullamäe arvamuse. Kullamäe välja lubatud tagaliinimehe osas võib selgus tulla juba lähipäevil.

Ajalehestendidest tasuks peagi aga otsima hakata ajakirja Basketball veebruarikuu numbrit, sest selle kaanepoiss on Tartu Ülikooli ameeriklane Bill Amis. Värskest ajakirja numbrist saate teada, et G4S korvpalli meistriliigas mängib maailmakuulsa filmirežissööri James Cameroni näälu ehk naisevenna poeg. Samuti kas tead, kes peseb ennast Tartu meeskonnas enne igat mängu duši all? Vastused saab juba ajakirjast.