02.01.12 – Kaks BBLi kodukohtumist

Tartu Ülikooli korvpallinädal: kaks BBLi kodukohtumist

Head uut alanud aastat kõikidele korvpallisõpradele!

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond lõpetas kalendriaasta ilusa meeskonnamänguga teenitud Eesti karikavõiduga ja loodetavasti kandub hoog ka uude aastasse, sest algaval nädalal on kaks väga olulist Balti liiga mängu – kolmapäeval võõrustatakse Ventspilsi ning laupäeval Liepajas Lauvast.

Järgmised mängud
Kolmapäeval, 4. jaanuaril kell 19.00 pannakse pall mängu Tartu Ülikooli ja Ventspilsi vahelises kohtumises. Ventspils, kes esimese kümne mänguga on kogunud viis võitu ja viis kaotust, värbas novembri lõpus Janis Strelnieks lahkumise järel enda meeskonda tartlastele vägagi tuttava Todd Abernethy. Meeskonna käekäik Strelnieksi lahkumise järel aga eriti hästi käinud ei ole – detsembris kaotati Triumphile, Juventusele ja viimati enne jõule ka Pieno Zvaigzdesile. Küllap tuleb Ventspils Tartusse võidumõtetega ja Tartu Ülikooli meeskonna asi on need lootused purustada. Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00 ja pilet mängule maksab 5€ ja sooduspilet 3€.

Nädala teises mängus võetakse laupäeval, 7. jaanuaril kell 17.00 kodusaalis vastu Liepajas Lauvas. Lauvas on teeninud sel hooajal Balti liigas vaid kaks võitu, ent paraku on üks neist nende kodusaalis Tartu Ülikooli üle. Tookord tõi neile võidu Joshua Mayo hiilgemäng 28 punkti ja seitsme korvisööduga. Seda, kuidas meeskondade jõuvahekorrad Tartus on, näeb laupäeval saalis. Pilet kohtumisele on samuti 5€ ja sooduspilet 3€.

Mängijate tervis
Vahepeal meeskonda räsinud vigastustelaine on taandunud ja hetkel on Rain Raadik ainus mängija, kes mänguvormi selga ei tõmba. Treeninglaagris hüppeliigest vigastanud Kristo Saage tegi kaasa karikafinaalis ja peaks selle nädala mängudel kaasa tegema juba täie jõuga.

Fännisärgid
Vahetult enne jõule said valmis ka meeskonna Fänniklubi T-särgid. Kõikidele fänniklubi ametlikele liikmetele on särk tasuta. Seda, kuidas fännklubi liikmeks saada, saab lugeda meie kodulehelt – http://basket.ut.ee/fannklubi