Treeninggrupid

Alustavatele lastele

 

Põnnid

2016 ja nooremad

U8 poisid ja tüdrukud

2015

U10 poisid

2013-2014

U10 tüdrukud

2013-2014
Jano Kunts Liina Vähi Olari Narits Liina Vähi

Tartu Ülikoolis tegutsevad treeninggrupid

 

Tartu Ülikool/Estiko

2005 ja vanemad

Tartu Ülikool/Septicum

2006/2007

U19 Kotkad

2006-2004
Peatreener: Toomas Kandimaa
Abitreener: Esko Tõnisson
ÜKE treener: Rasmus Kala
Peatreener: Joosep Toome
ÜKE treener: Rasmus Kala
Peatreener: Kaupo Altsaar
Saku Esiliiga, U18 G4S NL Saku II liiga, U18 G4S NL U18 G4S NL

U15 Leopardid

2008

U15 II Pullid

2008-2009

U14 Tiigrid

2009
Peatreener: Olari Narits
ÜKE: Rasmus Kala
Peatreener: Martin Rosenthal Peatreener: Rene Sepp
ÜKE: Rasmus Kala
U16 G4S NL, U16 EYBL U16 G4S NL G4S U14/U13 NL, U13 BBBL

U13 Puumad

2010

U12 I Pantrid

2011

U12 II

2011
Peatreener: Esko Tõnisson
ÜKE treener: Rasmus Kala
 Peatreener: Joosep Toome
ÜKE: Rasmus Kala
 Peatreener: Kaiti Vasiljeva
G4S Mini, U12 BBBL G4S Mini/Makro, U11 BBBL

U11 Fööniksid

2012

U14 Hundid
tüdrukud

2008-2010

U12 Gepardid
tüdrukud

2011-2012
 Peatreener: Kaupo Altsaar
ÜKE: Liis Roose
Peatreener: Kätlin Korjus
ÜKE treener: Liis Roose
Peatreener: Janeli Lilleallik
ÜKE treener: Liis Roose
G4S Mikro G4S U14 NL, U13 BBBL G4S Mini/Makro, U11 BBBL

Treeninggrupid Tartu koolides

 

 

Raatuse koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

T 15:45-16:45
N 15:00-16:00

Kivilinna koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 16:15-17:15
K 16:15-17:15

Veeriku koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

T 8:00-8:50
N 8:00-8:50

Jano Kunts Artur Kusnerov Rene Sepp

Variku koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 14.00-15.30
N 14.00-15.30

Forseliuse koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

T 15:15-16:00
K 15:15-16:00

Annelinna koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

E 15:00-16:00
K 15:00-16:00

Martin Rosenthal Olari Narits Artur Kusnerov

Tamme koolis

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

T 16:00-17:00
N 16:00-17:00

Lasteaed Naerumaa

Liina Vähi Liina Vähi

Treeninggrupid Tartust väljaspool

 

Luunja (Lohkva spordihoone)

T 14:00-15:00
N 14:00-15:00

1.-3. klassi poisid ja tüdrukud

Elva spordihoones

1.-3. klass
T ja N 14:00-15:25
4.-6. klass
T ja N 15:30-17:00
Kaupo Altsaar Rene Sepp