Toetajad

Salva Kindlustuse AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusselts, mis enam kui kahekümne tegevusaastaga on tõusnud üheks juhtivaimaks täisteenust pakkuvaks seltsiks Eestis.

www.salva.ee | www.fb.com/salvakindlustus


AS Eviko on 1991. aastal asutatud Tartu ehitusettevõte, mille põhitegevuseks on ehitustööde peatöövõtt, projektijuhtimine, üldehitus- ja viimistlustööd ning restaureerimistööd.

www.eviko.ee


OÜ TMB Element on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides. Tänaseks toodab OÜ TMB Element kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid monteeritavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, õõnespaneele, poste, riive, talasid, TT-ribipaneele, treppe, rõdusid ja muid raudbetoontooteid.

www.tmbelement.ee


Zebra autokool Tartus pakub professionaalset liiklus- ja sõiduõpet kauaaegsete autosõiduõpetajate käe all. Koolis on võimalik omandada AM- (mopeedijuht),  A- ja B- kategooria juhilube. Õppesõidukiteks on Toyota Corolla, Toyota Auris, Škoda Rapid, Honda Hornet, Yamaha Diversion ja mopeed Kymco Agility 50.

www.autokoolzebra.eu | https://www.fb.com/autokoolzebra


Semu astelpajunektar sobib hästi janu kustutamiseks ning on hea vitamiiniallikas väsimuse puhul. Eestimaistest sügavkülmutatud marjadest pressitud täismahlale on lisatud vett ja suhkrut, mille tulemus on mõnusalt hapukas valmis mahlajook.

www.semujuice.eu https://www.fb.com/semujuice


Tartu Tarbijate Ühistu koondab Tartu ja Tartumaa Konsumi, Maksimarketi, AjaO ning E-Ehituskeskuse kaupluseid. Eesti tarbijate ühistuid ühendavaks keskorganisatsiooniks on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu – ETK.

www.etk.ee/uhistu/tartu-tarbijate-kooperatiiv


KSV Ekspert OÜ asub Lõunakeskuses ja firma põhitegevuseks on konditsioneeride, soojuspumpade ning ventilatsioonisüsteemide hooldus, paigaldus ja lisateenused.

www.kliimakaubamaja.ee | www.fb.com/kliimakaubamaja


GoTaksopark OÜ on kvaliteetset taksoteenust pakkunud juba üle 15 aasta. GoTaksopark OÜ registreeritud kaubamärk on Tartu Taksopark.

www.gotaksopark.ee


Saku Õlletehas on Carlsbergi Groupi kuuluv Eesti suurim õlle- ja joogitootja. Alates 2001. aastast on Saku Õlletehas ka Tartu Ülikool/Rocki nimisponsor.

www.saku.ee


Skip to toolbar