Toetajad

AS Eviko on 1991. aastal asutatud Tartu ehitusettevõte, mille põhitegevuseks on ehitustööde peatöövõtt, projektijuhtimine, üldehitus- ja viimistlustööd ning restaureerimistööd.

www.eviko.ee


OÜ TMB Element on üks suuremaid monteeritavate raudbetoonelementide tootjaid Balti riikides. Tänaseks toodab OÜ TMB Element kõiki peamisi ehituskonstruktsioonides kasutatavaid monteeritavaid raudbetoonelemente: seinaelemente, õõnespaneele, poste, riive, talasid, TT-ribipaneele, treppe, rõdusid ja muid raudbetoontooteid.

www.tmbelement.ee


Zebra autokool Tartus pakub professionaalset liiklus- ja sõiduõpet kauaaegsete autosõiduõpetajate käe all. Koolis on võimalik omandada AM- (mopeedijuht),  A- ja B- kategooria juhilube. Õppesõidukiteks on Toyota Corolla, Toyota Auris, Škoda Rapid, Honda Hornet, Yamaha Diversion ja mopeed Kymco Agility 50.

www.autokoolzebra.eu | https://www.fb.com/autokoolzebra


Semu astelpajunektar sobib hästi janu kustutamiseks ning on hea vitamiiniallikas väsimuse puhul. Eestimaistest sügavkülmutatud marjadest pressitud täismahlale on lisatud vett ja suhkrut, mille tulemus on mõnusalt hapukas valmis mahlajook.

www.semujuice.eu https://www.fb.com/semujuice


Tartu Tarbijate Ühistu koondab Tartu ja Tartumaa Konsumi, Maksimarketi, AjaO ning E-Ehituskeskuse kaupluseid. Eesti tarbijate ühistuid ühendavaks keskorganisatsiooniks on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu – ETK.

www.etk.ee/uhistu/tartu-tarbijate-kooperatiiv


KSV Ekspert OÜ asub Lõunakeskuses ja firma põhitegevuseks on konditsioneeride, soojuspumpade ning ventilatsioonisüsteemide hooldus, paigaldus ja lisateenused.

www.kliimakaubamaja.ee | www.fb.com/kliimakaubamaja

 


Saku Õlletehas on Carlsbergi Groupi kuuluv Eesti suurim õlle- ja joogitootja.

www.saku.ee