Suvelaagrid

BC Tartu Korvpallikooli suvine õppe- ja treeningtegevus toimub kõigi pallurite jaoks suvelaagrites. Laagris osalemiseks palume registreeruda täites vastav vorm hiljemalt 07.06.2017.
Ülekandeid
ootame MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arveldusarvele EE241010220074857017.

VINNI LAAGER

Tasumise tähtaeg on 30.06 ja seda on võimalik teha selle kuupäevani ka osade kaupa (makse selgitusse kirjutada laagris osaleja nimi ja märksõna VINNI SUVELAAGER ning PIKK või LÜHIKE. Näide: Ants Tamm, Vinni suvelaager pikk)
Laagri maksumus 136€ (24.-30. juuli)
2008-2010 laagri osalustasuks on 96€ (24.-28. juuli)
VINNI LAAGRI INFO

Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas ning transporti Tartu-Vinni-Tartu.

KUREMAA LAAGER

Tasumise tähtaeg on 30.06 ja seda on võimalik teha selle kuupäevani ka osade kaupa (makse selgitusse kirjutada laagris osaleja nimi ja märksõna KUREMAA SUVELAAGER. Näide: Ants Tamm, Kuremaa suvelaager)
Laagri maksumus 75€ (10.-14. juuli).
Laager toimub ühes vahetuses esimest aastat treenivatele palluritele!

Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas. Ei sisalda transporti!

LAAGRITE ÜLDINFO:

Laagrisse kaasa võtta sise- ja välistreeningu riided ning jalanõud, isiklikud hügieenitarbed, saunalina, ujumisriided, vabaaja riided ja jalanõud. Soovitatavad lisad on ka sääsetõrjevahendid, vihmakeep, seljakott, joogipudel ja taskuraha.

Ravimite tarvitamisel kindlasti teavitada treenerit ja anda lapsele kaasa vajalikud ravimid, sh allergiaravimid. Lapsevanem on vastutav lapse tervisliku seisundi kohta õigete andmete esitamise eest, sh järgnevatel juhtudel: allergia, astma, südamepuudulikkus või -rike, langetõbi, vaktsineerimised.

Treeneril on õigus kõrvaldada õpilane laagrist, kui õpilane on jämedalt rikkunud laagrikorda. Nimetatud juhul teavitab treener viivitamatult vanemaid. Õpilase kõrvaldamisel laagrist laagrimaksu ei tagastata ja laagris tekitatud kahju kuulub lapsevanemate poolt hüvitamisele.

Detailsem info iga treeninggrupi treenerilt.

Skip to toolbar