Suvelaagrid

BC Tartu korvpallikooli SUVELAAGRID 2018

BC Tartu Korvpallikooli suvine õppe- ja treeningtegevus toimub kõigi pallurite jaoks suvelaagrites. Laagris osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 05.06.2018. Ülekandeid ootame MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arveldusarvele EE241010220074857017.

VINNI LAAGER (kogu Korvpallikool)

Tasumise tähtaeg on 23.06 ja seda on võimalik teha selle kuupäevani ka osade kaupa (makse selgitusse kirjutada laagris osaleja nimi ja märksõna VINNI SUVELAAGER ning PIKK või LÜHIKE. Näide: Ants Tamm, Vinni suvelaager, pikk/lühike)
Laagri maksumus 136€ (23.-29. juuli)
2009-2010 (U9-treeninggrupp) laagri osalustasuks on 72€ (26.-29. juuli)

Registreeri siin:
https://goo.gl/forms/4QpbKnTuW7PhpL373

Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas ning transporti Tartu-Vinni-Tartu.

KÄÄRIKU LAAGER (U9 ja U12 grupid)

Tasumise tähtaeg on 24.06 ja seda on võimalik teha selle kuupäevani ka osade kaupa (makse selgitusse kirjutada laagris osaleja nimi ja märksõna KÄÄRIKU SUVELAAGER. Näide: Kaupo Korvpallur, Kääriku suvelaager, pikk/lühike)
Laagri maksumus 57€ (1.-4. juuli) Lühike
Laagri maksumus 95€ (1.-6. juuli) Pikk

Registreeri siin:
https://goo.gl/forms/1z2359wY9fwLS5m43

Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas. Ei sisalda transporti!

NB! Hinna sees ka 2019 MM kvalifikatsioonimäng Eesti – Kreeka 2.07. Tallinnas. Sõidame ühiselt suure bussiga ja elame Eesti koondisele kaasa!

KUREMAA LAAGER (U10, Veeriku ja Salme grupid)

Tasumise tähtaeg on 24.06 ja seda on võimalik teha selle kuupäevani ka osade kaupa (makse selgitusse kirjutada laagris osaleja nimi ja märksõna KUREMAA SUVELAAGER. Näide: Kaupo Korvpallur, Kuremaa suvelaager)
Laagri maksumus 80€ (30. juuni.-4. juuli).

Registreeri siin:
https://goo.gl/forms/GXrVmSbP6AEuI2GS2

Laagri maksumus sisaldab laagri perioodil õppe- ja treeningtegevuse läbiviimist, spordihoonete ja -rajatiste kasutamist, majutust ja toitlustust kolm korda päevas. Ei sisalda transporti!

LAAGRITE ÜLDINFO:

Laagrisse kaasa võtta sise- ja välistreeningu riided ning jalanõud, isiklikud hügieenitarbed, saunalina, ujumisriided, vabaaja riided ja jalanõud. Soovitatavad lisad on ka sääsetõrjevahendid, vihmakeep, seljakott, joogipudel ja taskuraha.

Ravimite tarvitamisel kindlasti teavitada treenerit ja anda lapsele kaasa vajalikud ravimid, sh allergiaravimid. Lapsevanem on vastutav lapse tervisliku seisundi kohta õigete andmete esitamise eest, sh järgnevatel juhtudel: allergia, astma, südamepuudulikkus või -rike, langetõbi, vaktsineerimised.

Treeneril on õigus kõrvaldada õpilane laagrist, kui õpilane on jämedalt rikkunud laagrikorda. Nimetatud juhul teavitab treener viivitamatult vanemaid. Õpilase kõrvaldamisel laagrist laagrimaksu ei tagastata ja laagris tekitatud kahju kuulub lapsevanemate poolt hüvitamisele.

Detailsem info iga treeninggrupi treenerilt.