Rahvusvaheline noortekorvpalli turniir

INFORMATSIOON

AEG JA KOHT:

Turniir toimub Tartus 24.-25. mail 2014

Mängud algavad laupäeval, 24. mail kell 12.00 ja laupäeval, 25. mail kell 9.00. Turniir lõppeb 25. mail kell 17.00.

• Vanusegrupis 2001 mängitakse palliga nr 6;
  • Vanusegruppides 2002-2006 mängitakse palliga nr 5.

Mänguaeg

• Vanusegruppides 2001-2004 on mänguaeg 4×8 minutit puhast aega. Lisaaeg 3 minutit
  • Vanusegrupis 2006 on mänguaeg 4×6 minutit puhast aega. Lisaaeg on 3 minutit.

Korvi kõrgus

• Vanusegrupis 2001 ja 2002 on korvi kõrgus 305cm;
  • Vanusegruppides 2003-2006 on korvi kõrgus 260cm.

Täiendavad reeglid vanusegruppides 2002-2006 :

• Viis mängijat mängivad esimese veerandaja ning üks mängija on vahetuses, teised viis mängivad teise veerandaja ja üks mängija on vahetuses. Kolmandal ja neljandal veerandajal võivad mängida kõik mängijad. Iga mängija võib mängida kuni kahel veerandajal.
  • Keelatud on kasutada maa-ala kaitset;
  • Üleväljapressing on lubatud ainult teisel poolajal, välja arvatud juhul kui punktide vahe on üle 30. Selle reegli rikkumisel määrab mängu kohtunik reeglit rikkunud meeskonnale hoiatuse ja sellele järgnevalt tehnilise vea.

Iga vanusegrupi kolme paremat võistkonda autasustatakse karikaga, võistkonna liikmeid medalitega. Kõik osavõtjad saavad diplomi ja meene. Autasustatakse ka iga võistkonna parimat mängijat ja viskevõistluse parimat.

TURNIIRISÜSTEEM

Mängitakse turniirisüsteemis, kõik kõigiga läbi. Iga meeskond saab neli mängu.

Turniiri ajakava ja alagrupid teatatakse hiljemalt 20. maiks 2014.

MEESKONNA MAKSUMUS

Turniiritasu on vanusegruppidel 2001-2004 80 € meeskonna kohta, vanusegrupis 2006 on turniiritasu 40 € meeskonna kohta. Turniirist osavõtt tuleks kinnitada hiljemalt 1. maiks 2014 e-mailiga aadressile korvpallikool@ut.ee

Turniiritasu peaks olema makstud ja meeskonna registreerimisleht saadetud hiljemalt 10. maiks 2014. Turniiritasumaksta MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi arveldusarvele EE861010152001630003 SEB pangas.

MAJUTUS JA TOITLUSTUS

Kohti      Hind

A-pass (Tartu Kutsehariduskeskuse hotell + 4 toidukorda)                       64           45,00

B-pass (Starest ja Rehe hotellid + 4 toidukorda)                                          193         35,00

C-pass (Tamme matimajutus + 4 toidukorda)                                               30           25,00

D-pass (ilma majutuseta + 2 lõunasööki)                                                                       10,00

Täiendava majutuse ja toidukordade tellimise soovist palume kindlasti varakult teada anda e-mailiga aadressile korvpallikool@ut.ee

MEELELAHUTUS JA MEEDIA

LISAPAKKUMISED

Turniiri passiga kehtivad soodustused:

• AHHAA Teaduskeskus – soodushind 6 € liikme koht grupikülastusel. Külastus tuleks registreerida hiljemalt 23. mail kell 17.00 telefonil 51 56 766 (Meelika Peetsmann). Lisainfo http://www.ahhaa.ee
  • Megazone Lasermängud – soodushind 3 € mäng inimese kohta (grupi külastusel eelneva registreerimisega telefonil +372 50 252 93)