Tartu Ülikooli KK U10 võistkond lõpetas Viimsi turniiri 5. koha ja uute vajalike kogemustega.

Tartu Ülikooli KK U10 võistkond osales Viimsi turniiril ja saavutas 5. koha. Esimese päeva saldoks kujunes 1 võit ja 1 kaotus. Turniiri esimeses mängus jäime napilt alla tugevale konkurendile Altiusele 35:37.

Pärast head algust muutus mäng ebakindlaks ning sisse tuli palju lihtsaid vigu, mille vastased kiirelt ära kasutasid. Võitlesime küll lōpuni, kuid viimastel sekunditel ei suutnud parimat lahendust leida.
Turniiri teises mängus läksime vastamisi Keila KK võistkonnaga. Suutsime palli kiirelt üle tuua ja lahendada kiirrünnakuid, mis tagas võidu numbritega 62:21. 

Turniiri teine päev tõi alagrupikaaslaste vastu juurde 1 võidu ja 1 kaotuse. Võitsime Paide KK7 võistkonda 86:26 ning kaotasime Kaunase Tornadole 29:48. Tornadoga võitlesime korralikult ja tegelikult oli mängupilt ilusam, kui skoorist järeldada võib. Määravaks said ohtrad eksimused vabaviskejoonelt ja lihtsad eksimused korvialustel visetel.
Kokkuvõttes lõpetasime alagrupi 2 võidu ja 2 kaotusega, mis ei lubanud viimasel päeval võidelda rohkem kui 5. koha eest. Selle saime ka kätte – korraliku esitusega alistasime Audentese SK 71:24.
Turniir oli heaks ettevalmistuseks järgmisel nädalal algavaks Tartu Basket Cupiks. Nii mõnigi poiss sai kogeda uut rolli, kus pidi ise väljakul otsuseid vastu võtma ja liider olema. Pingelistes mängudes oli küll rabistamist ja närvilisust palju, kuid loodetavasti on järmisel nädalal ja edaspidi saadud kogemustest palju abi.

Võistkond ning treener tänavad vanemaid transpordi ja toetuse eest saalis!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud