BC Tartu Korvpallikooli I suvelaager Käärikul

BC Tartu Korvpallikooli I suvelaager toimub 1.-06.07 (U10 vanuseklass on laagris 1.-4.07) Kääriku spordikompleksis. Laagris on korvpallikooli U13 ja U10 (arvestame hooaega 2018/2019) poisid, kellele tulevad lisaks mõned mängijad väljaspoolt.

Saabumine ja lahkumine
Lapsevanem toob oma lapse laagrisse pühapäeval, 1. juuli hommikul kell 9.30. Koguneme hotelli fuajees, üleval mäe otsas. Esimene vahetus tuleb Käärikult tagasi, 4. juulil, lapsevanemad võivad poistele järgi tulla kell 16.00. Pikem vahetus lõppeb reedel, 06. juulil kell 12.30 – ootame selleks ajaks emasid-isasid järgi.

Registreerimine ja osavõtutasu
Neile, kes veel registreerunud ei ole: laagri tasu maksmise ja veebipõhise registreerimise kohta leiate infot järgmiselt aadressilt:
http://basket.ut.ee/korvpallikool/suvelaagrid/

Muu info
Laagrisse tuleva noorkorvpalluri põhivarustusse võiksid kuuluda kõik vajalik, alustades mütsist ja lõpetades joogipudeliga. Arvestada tuleks sellega, et treeningud toimuvad nii väljas kui ka sees. Elu on näidanud, et poisid kasvavad suvel korralikult ning nii mõnigi poiss on avastanud, et jooksu- või kossutossud on mõne suvekuuga väikeseks jäänud. Seega soovitame soojalt kogu varustuse sobivuse juba enne üle vaadata. Kindlasti kaasa ujumispüksid!

Kohapeal on olemas on esmaabiks tarvilik (sidemed, plaastrid, külmad, valuvaigisti, jms). Kui keegi peab võtma lisaravimeid, sh allergiaravimeid või muud sarnast, palume sellest kindlasti eelnevalt teada anda!

Korrast ja muudest laagrit puudutavatest asjaoludest räägime kohapeal.

Majutamine on Kääriku spordikompleksi hotellis 2 kuni 4stes tubades, toitlustamine kolm korda päevas. Treeningud toimuvad kaks korda päevas, lisaks hommikuvõimlemine ning õhtused mängud ja võistlused. Treenime võimalikult palju õues, ka korvpallitreeningud on väliväljakutel (võib teha sisejalanõudega).

Lisarõõmud

2.07, kell 19.00 toimub Tallinnas, Saku Suurhallis MM 2019 kvalifikatsiooni mäng Eest – Kreeka. Koostöös Eesti Korvpalliliiduga sõidame kogu laagriga seda mängu vaatama. Seega kui poistel on Eesti fännisümboolikat siis võib selle kaasa panna. Poistele on see mäng tasuta!

NB! Elame küll tehnikaajastul, kuid soovitame igasugune elektroonika (PSP ja muud elektroonilised mängud, telefonid) koju jätta. Tegemist on spordilaagriga ning igasugune koostegemine ja sõbrustamine vabal ajal aitab meeskonnatundele vaid kaasa. Vaba aja veetmiseks soovitame pigem kaasa võtta raamat, lauamängud, kaardid vms. Vajadusel korjab vastutav treener poistelt telefonid laagri ajaks ja hoiab oma käes – soovi korral koju helistada, saab treeneri käest telefoni ajutiselt tagasi paluda.

Palume leida võimalus, et Teie laps oleks laagris algusest lõpuni: see on oluline nii temale kui ka teistele poistele.

Poistega kohtumiseni Käärikul!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud