Tartu Basket Cupi teine päev tõi jõuvahekordades selgust

Rahvusvahelise noorteturniiri Tartu Basket Cup teisel päeval said 5 vanusegrupis osalevate meeskondade seas veidi täpsemalt paika selleaastased paremusjärjestused. Päeva esimeses pooles selgitasid paljud vanusegrupid välja alagruppide paremusjärjestused, teises pooles said paika ka homsed kohamängude järjestused.

U9 vanuserühm on ainuke turniiril, mis ei mängi alagruppides – kuus meeskonda mängivad igaüks omavahel ühe kohtumise ning viie tulemuse põhjalt otsustab parima turniiritabel. Teisel päeval lisas tabelisse kaks võitu võõrustajate, BC Tartu meeskond, samuti võitsid mõlemad kohtumised Rakvere SK/Tarvas ning Leedust pärit NKA/BS. Kaks kaotust pidid täna vastu võtma V. Knasius BS (Leedu), Sigulda ning KK Hito/BC Karjamaa. Turniiritabel on homse kolme viimase kohtumise ootuses seega järgmine:
8p – BC Tartu; NKA BS.
6p – V. Knasius BS; Rakvere SK/Tarvas
4p – Sigulda; KK Hito/BC Karjamaa

U10 vanusegrupp pidas täna kõik oma kohtumised TÜ spordihoones. Eile selgitati alagruppide paremused juba välja ning täna jätkati kohamängude vastasseisude kinnitamisega. Kohad 9.-12. selgitatakse välja mõttelises vahegrupis, mille moodustavad alagruppide kolmandad meeskonnad – Masu Basket Valge ja Masu Basket Sinine (Soome), Sigulda (Läti) ning KK Rae Koss. Tänasest on seal võidud all Masu Basket Valgel ning Siguldal. 7.-8. asetuse kohtumisel mängivad homme SK Ekspress (Venemaa) ja Tallinna Kalev/Altius. 5.-6. kohale peavad mängu Marupe SC (Läti) ning SK Zvezda (Venemaa). Pronksile heitlevad homses mängus Ogre BS ning V.Knasius BS (Leedu), kuld on käeulatuses NKA-SKC-l ning BC Tartul.

U11 vanusegrupis selgitati täna välja, et homme mängivad 7.-8. kohale Karhulan Veikot (Soome) ja Rapla KK, 5.-6. kohale Räpina SK ja Ogre BS (Läti). Pronksimängu peavad omavahel Tartu Kalevi Palliklubi ja I. Miglinieka SS ning kullaheitlust peavad võõrustajad, BC Tartu, ja Runa Basket.

U12 vanuserühmas asuvad homme 7.-8. asetusele mängima BC Tartu Kotkad ja BC Krom (Venemaa), 5.-6. kohale TTÜ ning Sigulda. 3.-4. koha kohtumise peavad homme külalised Iberi Tbilisi Basket Gruusiast ning BK Junost Lätist. Kullale mängib selleski vanuses kodumeeskond, BC Tartu Lõvid, neile vastaseks Rakvere SK/Tarvas.

U14 vanusegrupp mängib, nagu enamik teisigi vanuseid, homme välja 8 asetust. 7.-8. kohale peavad homme heitluse Rapla KK ja BK/Junost (Läti) ning 5.-6. kohale Uhta (Venemaa) ja Gulbene (Läti). Pronksikohtumises võtavad homme teineteiselt mõõtu Iberi Tbilisi Basket (Gruusia) ja SK Ekspress (Venemaa). Vanusegrupi võidu peale mängivad homme Rakvere SK/Tarvas ning BC Tartu.

Kõik mängude tulemused, nii eilsed kui ka tänased, on üleval Eesti Korvpalliliidu veebis, pilte mõlemast päevast leiab Tartu Basket Cupi Facebookilehelt.

Homsed kohamängud algavad TÜ spordihoones kõige varem juba 8.45 (U10), 9.00 (U9 ja U11), 9.15 (U12) ning 9.30 (U14). Taaskord on kaasa elama oodatud kõik pealtvaatajad!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud