BC Tartu Korvpallikooli Mini-klassi poistel oli tihe nädalavahetus

Nädalavahetusel olid võistlusttules BC Tartu Lõvid ja Kotkad.

BC Tartu Lõvid, kes mängivad G4S Noorteliiga I-divisjonis, said mängida oma koduses TÜ Spordihoones.
Laupäeva esimeses mängus oli vastaseks Tiit Soku KK/SK Nord Sinine võistkond, nende vastu võit 69:26.
Teises mängus olid Tartu poisid üle Haabersti SK tiimist 69:17 Pühapäeval tuli võit Keila KK üle 77:29 ning Rae Spordikool/TTÜ alistati 61:46.

Treener Gert Prants: “Saab kiita poiste söödutahet ning kiirrünnakusse jooksmise soovi. Mängiti väga meeskondlikult. Lauapallide võtmist ning palliküsimist peame treeningutel veel parandama.”
Lõvide nädalvahetuse edu taga on kindlasti head mängud Kaunases eelmise aasta lõpus ning treeningutel tehtud töö.
Nende järgmised mängud 17.-18.02 Raplas.

BC Tartu Kotkad osalesid samal ajal G4S Noorteliiga etapil Viimsis, Randvere koolis. Seni võitmatuna püsinud Kotkastel oma seeriat pikendada ei õnnestunud – vastu tuli võtta hoopis 3 kaotust.  Esimeses mängus Viimsi Musta võistkonnaga andis võibolla tunda pikk mängupaus. Väga rabeda alguse järel kaotusseisu jäädes kadus enesekindlus ja lõpuks ka võitlusvaim. Vaieldamatult hooaja kehveim esitus ja kaotus numbritega 28:55.  Päeva teises kohtumises mindi vastamisi Kesklinna KK-ga. Algusest lõpuni punkti-punktis kulgenud põneva kohtumise saatus otsustati viimasel minutil, kus seekord tõmbas pikema õlekõrre Kesklinna KK, seisuga 45:44. Väga sarnase stsenaariumiga oli ka päeva lõpetanud mäng Viimsi Valgega. Neljandal veerandajal korraks kätte võideldud 5-punktilisest eduseisust jäi siiski väheks ja vastaste kindlam tegutsemine pääses taaskord maksvusele. BC Tartu Kotkad pidi vastu võtma teise valusa kaotuse järjest, tulemusega 54:58.

Kotkaste juhendaja, Joosep Toome, jäi üldkokkuvõttes mängudega rahule: “Poisid võitlesid väga tublisti ja tahtmise taha midagi ei jäänud. Puudujäägid tulevad välja korvpallialases tehnikas ja mängulugemises, mida saab parandada korralikult trennis käies ja seal ka õpetusi tähele pannes.” BC Tartu Kotkad peavad oma järgmised mängud 17. või 18. veebruaril Lõuna-Eesti Miniliiga raames Valgas.

Täname häälekaid fänne saalis ning pöidlahoidjaid kodudes!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud