BC Tartu kaotas Saku esiliigas EMÜ SK-le

Neljapäeva (12.10) õhtul oli Saku esiliigas järjekordne mäng EMÜ spordihoones, kui BC Tartu mängis koduvõistkonnaga. Kohtumine kulges tasavägiselt esimesed kolm minutit, siis lagunes noorte BC Tartu mängijate mäng täielikult, EMÜ SK tegi 27:7 spurdi ning võitis esimese veerandaja seisuga 37:16. Teisel veerandajal ei suutnud BC Tartu mängijad ikka veel kosuda ning EMÜ võistkond võitis ka selle veerandaja ülekaalukalt 22:7 (poolaeg 59:23). Teisel poolajal mängupilt võrdsustus aga vahe püsis koguaeg enamvähem sama. Mäng lõppes Maaülikooli paremusega 99:67. Pärast mängu arvas BC Tartu peatreener Raido Rebane järgmist :“Väga pehme esimene poolaeg meie poolt, olime loiud ja kahjuks alistusime võitluseta. Ei saa pugeda selle taha, et mõned meie liidermängijad olid puudu – teised noored peavad tõusma esile ning hakkama kandma vastutuskoormat, kahjuks seda juhtunud. Teisel poolajal saime ka õnnestumisi nii rünnakul kui kaitses ja suutsime kohati täiesti kenasti mängida aga vastane oli siis selgelt rahunenud ning nii aktiivselt enam ei survestanud meid. Loodan, et nii hambutut ja tahtejõulisetut poolaega me sellel hooajal enam ei näita.“

BC Tartu – EMÜ SK 67:99

Järgmine esiliiga mäng on BC Tartul juba järgmine reede (20.10) kui Tiit Soku korvpallikoolis kohtutakse kell 18.30 eelmise hooaja meistri Betoonimeister/tskk/SK Nord võistkonnaga.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud