Vinni suvelaagri info

Sel suvel toimub BC Tartu Korvpallikooli ühine suvelaager 24.-30.07 Vinni spordikompleksis. Laagris on kogu korvpallikooli poisid, kellele tulevad lisaks mõned mängijad väljaspoolt.

Treeneriteks oma kooli treenerid Raido Rebane, Rein Raam, Olari Narits, René Sepp, Kaiti Vasiljeva ja Jano Kunts.

Saabumine ja lahkumine
Buss viib lapsed laagrisse esmaspäeva, 24. juuli hommikul kell 8.00 Ülikooli Spordihoone juurest. Esimene vahetus tuleb Vinnist tagasi Tartu poole väljub reede, 28. juulil, kell 12.00. Pikem vahetus hakkab Vinnist tagasi liikuma pühapäeval, 30. juulil kell 13.30.

Majutamine on Vinni spordikompleksis 2- kuni 6-inimeste tubades, toitlustamine kolm korda päevas. Treeningud toimuvad kaks korda päevas, lisaks hommikuvõimlemine ning õhtused mängud ja võistlused.

Registreerimine ja osavõtutasu
Neile, kes veel registreerunud ei ole: laagri tasu maksmise ja veebipõhise registreerimise kohta leiate infot järgmiselt aadressilt:
http://basket.ut.ee/korvpallikool/suvelaagrid/

Muu info
Laagrisse tuleva noorkorvpalluri põhivarustusse võiksid kuuluda kõik vajalik, alustades mütsist ja lõpetades joogipudeliga. Arvestada tuleks sellega, et treeningud toimuvad nii väljas kui ka sees. Elu on näitanud, et poisid kasvavad suvel korralikult ning nii mõnigi poiss on avastanud, et jooksu- või kossutossud on mõne suvekuuga väikeseks jäänud. Seega soovitame soojalt kogu varustuse sobivuse juba enne üle vaadata. Kindlasti kaasa ujumispüksid!

Kohapeal on olemas on esmaabiks tarvilik (sidemed, plaastrid, külmad, valuvaigisti, jms). Kui keegi peab võtma lisaravimeid, sh allergiaravimeid või muud sarnast, palume sellest kindlasti eelnevalt teada anda!

Korrast ja muudest laagrit puudutavatest asjaoludest räägime kohapeal.

NB! Elame küll tehnikaajastul, kuid soovitame igasugune elektroonika (PSP ja muud elektroonilised mängud, telefonid) koju jätta. Tegemist on spordilaagriga ning igasugune koostegemine ja sõbrustamine vabal ajal aitab meeskonnatundele vaid kaasa. Vaba aja veetmiseks soovitame pigem kaasa võtta raamat, lauamängud, kaardid vms. Vajadusel korjab vastutav treener poistelt telefonid laagri ajaks ja hoiab oma käes – soovi korral koju helistada, saab treeneri käest telefoni ajutiselt tagasi paluda.

Palume leida võimalus, et Teie laps oleks laagris algusest lõpuni: see on oluline nii temale kui ka teistele poistele.

Poistega kohtumiseni Vinnis!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud

Skip to toolbar