U13 BBBLi etapilt Tartule täisedu ning esikoht!

Tartu U13 võistkond alustas reede hommikul teekonda Kadrinasse, et mängida vahegrupimänge.

Esimeses kohtumises oli vastas Admiralteiskaja võistkond Venemaalt. Tartu poisid olid mänguks kenasti häälestatud ning kindel 72:38 võit oli tõsiasi.

Päeva teises vastasseisus klaariti arveid riigisiseste eakaaslastega Tallinnast, kui mõõtu võeti BC Kalev STAR/Fensterilt. Vastaste südika mänguga oli Emajõepoistel vaat et teinekord raske sammugi pidada, kuid mängu lõpptulemuse määras siiski füüsiline valmisolek – paremus meie, numbritega 59:43.

Pärast kaht mängu käisid Tartu noored atleedid tutvumas kohalike basseini- ja saunamõnudega ning tõmbasid päevale joone alla.

Teise mängupäeva esimeses kohtumises, mis lõpetas ühtlasi ka alagrupimängud, tuli vägikaigast vedada KK Viimsi sitke võistkonnaga. Kui mängu keskpaigas aset leidnud mõõdukas mõõn välja jätta, kulges mäng keskpärasest edukamalt ning tulemuseks võit numbritega 74:54.

Poolfinaali vastaseks tuli hea tuttav Tiit Soku KK/SK Nord, kellega on ka varem mitmeid kordi piike ristatud. Mängu esimene ja viimane veerandaeg olid väga võrdsed, meie poolt vaadatuna vastavalt vastavalt 7:6 ja 16:14, kuid otsustavad keskmised neljandikud see-eest tugevalt ühele poole kaldu. Mängu tulemus 70:26 tüüris meie poiste laeva finaaliranda.

Etapi viimases kohtumises Tarvas/Rakvere SK-ga õnnestus samuti võtta kindel võit numbritega 54:37mis ühes täiseduga tagas ka etapivõidu! Liiga turniiritabelis on meeskonnal seega kirjas 9 võitu ning 7 kaotust.

Etapi galerii

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud

Skip to toolbar