Hooaeg 2015/2016

KuupäevKellaaegKohtSariVastaneÜlekanneTulemusPiletidPildigaleriiMängu raport
KuupäevKellaaegKohtSariVastaneÜlekanneTulemusPiletidPildigaleriiMängu raport

MAI

R 27.05.16
19.10Saku Suurhall, TallinnAlexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6
K 25.05.16
19.10Alexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6
E 23.05.16
19.10Alexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6

75:68

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K 18.05.16
19.10Saku Suurhall, TallinnAlexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6

69:71

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
E 16.05.16
19.10Saku Suurhall, TallinnAlexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6

81:97

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 06.05.16
19.10Alexela_KML

TLÜ/Kalev

Delfi Sport TV6

92:76

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 03.05.16
19.10Tallinn, AudentesAlexela_KML

TLÜ/Kalev

Delfi Sport TV6

97:74

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet

APRILL

L 30.04.16
17.10Alexela_KML

TLÜ/Kalev

Delfi Sport TV6

87:56

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
N 21.04.16
19.00Alexela_KML

TTÜ KK

107:73

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 19.04.16
TallinnAlexela_KML

TTÜ KK

Viasat Sport Baltic

100:82

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 15.04.16
19.00Alexela_KML

TTÜ KK

103:58

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 08.04.16
19.00ValgaAlexela_KML

Valga/Valka Maks&Moorits

92:76

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K 06.04.16
18.30ŠiauliaiTriobet BBL

Šiauliai

Viasat Sport Baltic

76:102

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet

MÄRTS

N 31.03.16
18.30TallinnAlexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport

68:78

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 29.03.16
18.30Triobet BBL

Šiauliai

Viasat Sport Baltic

81:74

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L 26.03.16
17.00PärnuAlexela_KML

Pärnu Sadam

70:61

Loe mängu ülevaadet
K 23.03.16
18.30Valmiera, LätiTriobet BBL

Valmiera/Ordo

Viasat Sport Baltic

75:68

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 15.03.16
18.30Triobet BBL

Valmiera/Ordo

Viasat Sport Baltic

68:64

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L 12.03.16
18.00RaplaAlexela_KML

AVIS Rapla

Delfi Sport

62:83

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 08.03.16
18.30Liepaja, LätiTriobet BBL

Liepaja/Triobet

Viasat Sport Baltic

80:76

Loe mängu ülevaadet
R 04.03.16
19.00Alexela_KML

Rakvere Tarvas

Delfi Sport

109:104

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 01.03.16
19.00Triboet BBL

Liepaja/Triobet

Viasat Sport Baltic

93:66

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet

VEEBRUAR

N 25.02.16
19.00Alexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport

71:83

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 16.02.16
TallinnAlexela_KML

Audentes SG/Noortekoondis

83:68

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L 13.02.16
17.00TallinnAlexela_KML

TLÜ/Kalev

Delfi Sport TV6

105:84

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K 10.02.16
19.00Triboet BBL

Atõrau Barsõ

Delfi Sport

99:74

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
E 08.02.16
19.00Triboet BBL

Atõrau Barsõ

Delfi Sport

105:77

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 05.02.16
19.00RakvereAlexela_KML

Rakvere Tarvas

Delfi Sport

89:75

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 02.02.16
19.00FIBA Europe Cup

BC Enisey (RUS)

Delfi Sport

70:96

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet

JAANUAR

L 30.01.16
17.00TallinnAlexela_KML

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6

75:83

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K 27.01.16
21.30Cantu, ItaaliaFIBA Europe Cup

FoxTown Cantu (ITA)

Delfi Sport

76:71

Loe mängu ülevaadet
R 22.01.16
19.00TallinnAlexela_KML

TTÜ KK

92:57

Loe mängu ülevaadet
T 19.01.16
19.00FIBA Europe Cup

Elan Chalon (FRA)

Delfi Sport

80:91

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 15.01.16
19.00Alexela_KML

TLÜ/Kalev

97:88

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K 13.01.16
15.30Jenissei, VenemaaFIBA Europe Cup

BC Enisey (RUS)

Delfi Sport

68:87

Loe mängu ülevaadet
R 08.01.16
Pärnu Alexela_KML

Pärnu Sadam

79:71

Loe mängu ülevaadet
K 06.01.16
19.00FIBA Europe Cup

FoxTown Cantu (ITA)

Delfi Sport

85:87

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet

DETSEMBER

P 20.12.15
19.00KuressaareEesti Karikavõistluste kohamäng

BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6

55:73

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L 19.12.15
18.00KuressaareEesti Karikavõistluste 1/2 finaal

TTÜ KK

Delfi Sport

79:68

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 15.12.15
21.00Elan Chalon, PrantsusmaaFIBA Europe Cup

Elan Chalon (FRA)

Delfi Sport

67:76

Loe mängu ülevaadet
L 12.12.15
17.00Alexela_KML

AVIS Rapla

Delfi Sport TV6

74:52

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 8.12.15
19.30TallinnAlexela_KML

TTÜ

77:80

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L 5.12.15
17.00Alexela_KML

Pärnu Sadam

93:63

Loe mängu ülevaadet
K 2.12.15
18.00Južnõi, UkrainaFIBA Europe Cup

Južnõi Khimik

Delfi Sport

56:81

Loe mängu ülevaadet

NOVEMBER

R 27.11.15
19.00Alexela_KML

TTÜ

77:66

Loe mängu ülevaadet
T 24.11.15
19.00FIBA Europe Cup

ETHA Engomi

Delfi Sport

92:75

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 20.11.15
ValgaAlexela_KML

Valga/Valka

86:72

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K 18.11.15
Utena, LeeduFIBA Europe Cup

Utena Juventus

Delfi Sport

60:66

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L 14.11.15
17.00RaplaAlexela_KML

AVIS Rapla

63:74

Vaata galeriid
T 10.11.15
19.00FIBA Europe Cup

Južnõi Khimik

Delfi Sport

61:63

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 6.11.15
19.00Alexela_KML

Audentes SG/Noortekoondis

94:64

Loe mängu ülevaadet
K 4.11.15
KüprosFIBA Europe Cup

ETHA Engomi

Delfi Sport

67:55

Loe mängu ülevaadet

#ROCKTOOBER

R 30.10.15
19.00Tallinn, Kalevi sphAlexela_KML

TLÜ/Kalev

82:76

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 27.10.15
19.00FIBA Europe Cup

Utena Juventus

Delfi Sport

81:72

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L 24.10.15
17.00Rakvere spordihallAlexela_KML

Rakvere Tarvas

Delfi Sport TV6

78:72

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 20.10.15
19.00Alexela_KML

Valga

96:63

Loe mängu ülevaadet
R 16.10.15
20.00ViljandiEesti Karikavõistluste 1/8 finaal

Pärnu Sadam

Delfi Sport

71:50

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T 13.10.15
19.15Tallinn, AudentesAlexela_KML

Audentes SG/Noortekoondis

73:58

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K 07.10.15
19.00Alexela_KML

Tallinna BC Kalev/Cramo

Delfi Sport TV6

73:81

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet

SEPTEMBER

K 29.09.15
13.30Kotka, SoomeTreeningmäng

Kotka KTP

90:56

T 29.09.15
18.30Kotka, SoomeTreeningmäng

Kotka KTP

91:98

N 24.09.15
18.00Treeningmäng

Valmiera/Ordo

81:79

Loe mängu ülevaadet
L 20.09.15
12.00Södertälje, RootsiSödertälje Quality Cup

Södertälje Kings

71:77

Loe mängu ülevaadet
L 19.09.15
14.00Södertälje, RootsiSödertälje Quality Cup

Tampere Pyrintö

79:99

Loe mängu ülevaadet
R 17.09.15
Södertälje, RootsiTreeningmäng

Södertälje Kings

95:82

Loe mängu ülevaadet
R 11.09.15
18.45 Väike tribüünTreeningmäng

Immaculate Training

99:81

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R 04.09.15
18.45 Väike tribüünTreeningmäng

Oklahoma Impact

78:68

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet