Fänniklubi

Head sõbrad!

Seoses alanud korvpallihooajaga jätkab aktiivset tegutsemist ka BC Tartu Fan Club (mittetulundusühing Tartu Rock Fan Club),  peaeesmärgiga toetada Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda kõikidel kodumängudel ja välismängudel. Sellega seoses ootame fänniklubiga liituma kõiki julgeid Tartu Ülikooli poolehoidjaid igas vanuses. Mittetulundusühingu põhikirja võib leida veebiaadressilt http://www.tarturock.com/docs/pohikiri/.

Mittetulundusühingu liikmeks astumiseks tuleks täita ära järgmine liitumisvormhttp://goo.gl/forms/edcrjTZVzo.

Andmete kättesaamisel saadetakse andmete esitajale meiliaadressile arve, mille tasumiseks on aega 7 päeva, ja vajadusel ka lapsevanema/hooldaja loa blanketi (nõutav alaealiste fännide puhul, võimalik alla laadida ka veebiaadressilt http://www.tarturock.com/docs/tingimused/), mis tuleks kinnitada allkirjaga ja esitada fänniklubi esindajale (harilikult kodumängudel fännisektoris Heli kätte). Liikmeks astumise avalduse esitanu loetakse mittetulundusühingu liikmeks kohe pärast sisseastumistasu laekumist, misjärel saab ta esimesel võimalusel teada oma fännikoodi ja tema meiliaadress lisatakse soovi korral liikmete infolisti. Sisseastumistasu tagasimaksmisele ei kuulu.

Kõikvõimaliku lisainfo saamiseks ja muredele lahenduste leidmiseks seoses liitumise, välisreiside, fänniklubi üldise korralduse jms-ga võib alati kirjutada meiliaadressile info@rockfanclub.ee või pöörduda fänniklubi liikmete poole. Kellel pole veel ka MTÜ põhikirja, saab selle samuti endale saata lasta.

BC Tartu Fan Clubi (MTÜ Tartu Rock Fan Club) sisseastumistasu hooajal 2016/2017 on

*25 eurot või
*15 eurot (kuni 17-aastaste fännide puhul, k.a).

Käesoleval hooajal on fänniklubi liikmetel alljärgnevad privileegid:
*individuaalne fännikood, mille saab kätte esimesel võimalusel sisseastumistasu laekumise järel (iga kood on seotud konkreetse inimesega ja seda ei ole lubatud kasutada inimesel, kellele see pole väljastatud);
*soovi korral koodipõhine nimeline fänniklubi liikmekaart;
*fännireisidel osalemine soodushinnaga;
*fännisärk (pärast 31.10.2016 sisseastujatele ei ole võimalik särki garanteerida);
*soodushinnaga kodumängude piletid fännikoodi alusel kohaga fännitsoonis;
*fännireisidel eelisjärjekorras tasuta või soodushinna alusel sissepääs saali;
*fänniklubi üritustel (k.a reisid) tasuta õlu ja siider, võimaluse korral ka pudelivesi;
*õigus istuda pärast mänge fänniklubi tänavuses ametlikus kodupubis ehk Püssirohukeldris fänniklubi liikmetele broneeritud laudades;
*õigus pääseda Püssirohukeldrisse kodumängude järelpidudele tasuta sisse ka muidu piletiostu nõudvatel õhtutel (nimekirja ja isikut tõendava dokumendi alusel)
*spordiklubi soodustus (nimekirja ja isikut tõendava dokumendi alusel).
Privileegide nimistu võib jooksvalt täieneda.

Head uut korvpallihooaega soovides

BC Tartu Fan Club