Ela finaalidele kaasa õiges võistlussärgis

Neljapäevasele esimesele finaalmängule on võimalik kaasa elada eriti uhkelt, sest müügil on autentne Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna võistlusvormi särk.

Täpipealt samasuguse valge vormisärgi nagu on seljas Tartu Ülikooli mängijatel saab enne mängu soetada 45€ eest. Kui on soov lisada särgi seljale nimi ja number, siis nime trükkimine maksab lisaks 5€, ühekohaline number 2€ ja kahekohaline 4€. Nime ja numbri trükib peale T-Style.

Iga võistlusvormi särgiga kaasneb ka tasuta pääse laupäevasele teisele finaalmängule.

Lisaks võistlusvormi särkidele on mängu eel müügil kahte sorti pasunad, kahe erineva kujundusega T-särgid ning soodushinnaga ajakirja BasketBall viimane number, mille kaanestaarideks on Tartu „kampsunid“ Marek Doronin, Silver Leppik ja Asko Paade.

Kui kellelgi on soovi võistlusvormi särk juba enne mängu broneerida, siis selleks tuleks saata kiri aadressile ivo.hunt@ut.ee.

Toome tiitli Tartusse!